ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 14/26W 230V 186mm RQA45.186 TID
  • Τάση 220V/50Hz, ισχύς 14W, ρεύμα 0.13A
  • Ταχύτητα 2500 r/min, ροή αέρα 50 m³/h
  • Δια
Εξαντλημένο
MasterCard