ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 11/21W 230V 150mm RQA45.150 TID
  • Τάση 220V/50Hz, Ρεύμα 0.10A, Ισχύς 11.0W
  • Ταχύτητα 2500 r/min, Ροή αέρα 42.0 m
Εξαντλημένο
MasterCard