ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 18/33W 230V 183mm RQA60.183 TID
  • Τροφοδοσία 220V/50Hz, Ισχύς 18W
  • Ρεύμα 0.30A, Ταχύτητα 2500 r/min
  • Ροή αέρα 140 m
Εξαντλημένο
MasterCard