RELAY SUBMINIATURE 1P 12V DC 7A HF3FA/012-ZTF HONGFA
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Επαφές: 1C/O (SPDT)
  • Ρεύμα επαφών: 7A
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 19×15.2×15.5 mm
MasterCard