RELAY ΕΙΔΙΚΟ (ΤΥΠΟΥ Τ) 12V DC 30A HF105F-1/012D6-1HST HONGFA
  • Επαφές: 1ΝΟ
  • Ρεύμα επαφών: 30A
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Διαστάσεις: 32×27.5×27.9 mm
MasterCard