RELAY ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ 12V DC 45A HFV15/12-Z4TJ 1C/O HONGFA
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Επαφές: 1C/O (SPDT)
  • Ρεύμα επαφών: NO 60A, NC 45A
Εξαντλημένο
MasterCard