RELAY MINI 1P 24V DC 12A RZL1-1C4-L024-R TYC
  • Ρελέ Mini, PCB pinning 3.5mm
  • Επαφές: 1C/O
  • Ρεύμα επαφής: 24A
  • Τάση πηνίου: 12VDC
  • Δια
MasterCard