RELAY MINI 1P 24V DC 12A RZ01-1C4-D024 TYC
  • Τάση πηνίου: 24V DC
  • Ρεύμα επαφής: 12A
  • Επαφές: 1 C/O
  • Διαστάσεις: 29×12.7×15.7 mm
  • Τοποθέτηση PCB, βήμα ακροδεκτών 3.5 mm
MasterCard