RELAY MINI 1P 12V DC 12A RZL1-1C4-L012-R TYC
  • Ρελέ 12VDC πηνίου, 12A ρεύμα επαφής
  • Επαφές 1C/O (SPDT)
  • Διαστάσεις 29×12.7×15.7mm (ΜxΠxΥ)
  • PCB pinning 3.5mm
  • Πιστοποιήσεις VDE, CQC
MasterCard