RELAY MINI 1P 12V DC 16A BISTABLE 2COIL RT314F12 TYC
  • Ρελέ Bistable 2-coil, 1P, 1C/O επαφή
  • Τάση πηνίου 12VDC, ρεύμα επαφής 16A
  • Εγκατάσταση PCB, pinning 5mm
Εξαντλημένο
MasterCard