RELAY MINI 1P 12V DC 12A RZ01-1C4-D012 TYC
  • Τάση πηνίου 12V DC, ρεύμα επαφής 12A
  • Διαμόρφωση επαφών: 1C/O
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 29×12.7×15.7 mm
  • Τοποθέτηση PCB, double pinning 3.5 mm
Εξαντλημένο
MasterCard