ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 26/48W 230V 360mm RQA60.360 TID
  • Τάση λειτουργίας 220V/50Hz
  • Ισχύς 26W, Ρεύμα 0.58A
  • Ροή αέρα 270 m³/h, Ταχύτητα 2500 r
MasterCard