ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 26/48W 230V 300mm RQA60.300 TID
  • Τάση 220V/50Hz, Ισχύς 26W, Ρεύμα 0.48A
  • Ροή αέρα 230 m³/h, Ταχύτητα 2500 r/min
Εξαντλημένο
MasterCard