ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 41/76W 230V 420mm RQA60.420 TID
  • Τάση 220V/50Hz, Ισχύς 41W
  • Ρεύμα 0.68A, Ταχύτητα 2500 r/min
  • Ροή αέρα 310 m³/h
Εξαντλημένο
MasterCard