ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 25/46W 230V 360mm RQA45.360 TID
  • Τάση 220V/50Hz, Ρεύμα 0.25A, Ισχύς 25W
  • Ταχύτητα 2500 r/min, Ροή αέρα 98 m³/h
Εξαντλημένο
MasterCard