ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΦΤΕΡΩΤΟΣ 24/45W 230V 300mm RQA45.300TID
  • Τάση 220V/50Hz, Ισχύς 24W, Ρεύμα 0.21A
  • Ροή αέρα 80 m³/h, Ταχύτητα 2500 r/min
Εξαντλημένο
MasterCard