ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΑΚΙΔΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟΣ 16mm² UL DPT13-16NB JEE
, πρότυπο DIN 46230.` (6 words) – OK
3. `Μήκος ακίδας 10mm, πλάτος 5.5mm.` (6 words) – OK
All good.
MasterCard