ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΑΚΙΔΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟΣ 10mm² UL DPT12-10NB JEE
  • Αγωγός 10mm², Χαλκός, Κασσίτερος, DIN 46230
  • Διάμετρος σώματος D 7mm, αγωγού d 4.5mm
  • Ακίδα W 4.3mm, E 8mm, συνολικό μήκος 22mm
MasterCard