ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΑΚΙΔΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟΣ 25mm² UL DPT15-25NB JEE
  • Ακροδέκτης ακίδας, αγωγός 25mm²
  • Σώμα χαλκός, επίστρωση κασσίτερος
  • Πρότυπο DIN 46230
  • Διαστάσεις ακίδας: W 6.80mm, E 13.50mm
MasterCard