RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 3P 110VDC 16A 3CO FASTON RM703110 TYC
  • 3C/O επαφές
  • 16A αντοχή επαφής, 110VDC τάση πηνίου
  • Ρελέ ισχύος δισταθές
  • Σύνδεση Faston 4.8mm
  • Διαστάσεις 38.5×35.5×48.5mm (Μ
MasterCard