RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 2P 24VAC 30A 2CO T92P11A22-24 TYC
  • Επαφές 2C/O, αντοχή 30A
  • Τάση πηνίου 24VAC
  • Τοποθέτηση PCB, διαστάσεις 68.6×34.5×26.4mm
MasterCard