RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 1P 12VDC 30A 1NO T9GS1L14-12 TYC
  • Επαφές: 1P 1NO, αντοχή 30A
  • Τάση πηνίου: 12VDC
  • Διαστάσεις: 29×21.5×15.7 mm (ΜxΠxΥ)
MasterCard