RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 1P 18VDC 30A 1NO T9AS1D12-18 TYC
  • 1NO επαφή, αντοχή 30A
  • Τάση πηνίου 18VDC
  • Διαστάσεις 32.5×27.4×20.4 mm
MasterCard