RELAY MINI 2P 12V DC 5A Q14FL-2Z-DC12V ZHN
  • 2P C/O επαφές
  • Ρεύμα επαφών: 5A
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Διαστάσεις: 30×13.5×21 mm (ΜxΠxΥ)
  • PCB pinning: 3.5mm
MasterCard