RELAY MINI 2P 110V DC 8A RT424110 TYC
5.12
  • 2C/O επαφές
  • Πηνίο 110V DC
  • Ρεύμα επαφών 8A
  • Τοποθέτηση PCB, pinning 5mm
  • Διαστάσεις 29×12.7×15.7 mm
MasterCard