RELAY MINI 1P 24V DC 10A Q14FL-1Z-DC24V ZHN
  • Ρελέ 24V DC, επαφές 10A
  • Επαφές 1 C/O
  • PCB pinning 3.5mm
  • Διαστάσεις 30×13.5x21mm (ΜxΠxΥ)
MasterCard