RELAY MINI 1P 115VAC 10AAS14FC RGN
3.08
  • Ρελέ PCB, επαφές 1C/O
  • Πηνίο 110VAC, επαφές 10A
  • Διαστάσεις 30×13.5×26.5mm (ΜxΠx
MasterCard