RELAY MINI 1P 110V DC 12A RX114110C TYC
3.19
  • Τάση πηνίου 110VDC, επαφές 12A
  • Διαμόρφωση επαφών 1C/O
  • Διαστάσεις 29×12.7×15.7mm
  • Τοποθέτηση PCB, pinning 3.5mm
MasterCard