PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΠΟΛΥΤΡΟΠΗΣ 62.5/125 LC/ST 1m

6.50 

Περιορισμένο απόθεμα
PATCH CORD ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ DUPLEX ΠΟΛΥΤΡΟΠΗΣ 62.5/125 LC/ST 1m

6.50 

Κωδικός προϊόντος: 3251 Κατηγορία:
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη πλοήγηση στον ιστότοπό μας. Πατώντας "Αποδοχή" συναινείτε στη χρήση cookies σε όλες τις σελίδες του