ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΑΚΙΔΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟΣ 35mm² UL DPT20-35NB JEE
  • Ακροδέκτης ακίδος 35mm², χάλκινος, επικασσιτερωμένος.
  • Πρότυπο DIN 46230. Αγωγός Φ9mm, ακίδα 8x16mm.
  • Εξωτερική διάμετρος Φ12.6mm, συνολικό μήκος 40.5mm.
MasterCard