RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 2P 110VDC 16A 2CO FASTON RM203110 TYC
  • Ρελέ δισταθές, 2 μεταγωγικές επαφές (2C/O).
  • Ρεύμα επαφών 16A, τάση πηνίου 24VAC.
  • Τερματικά Faston 4
MasterCard