RELAY ΥΨΗΛΩΝ ΡΕΥΜΑΤΩΝ 1P 110VDC 30A 1NO T9AS1D12-110 TYC
  • 1ΝΟ επαφή
  • 30A ρεύμα επαφής
  • 110VDC τάση πηνίου
  • 32.5×27.4×20.4mm (ΜxΠxΥ)
MasterCard