RELAY ΤΥΠΟΥ ΛΥΧΝΙΑΣ 11P 115VAC 10A MT326115 TYC
  • Ρελέ 11P, 3C/O επαφές
  • Πηνίο AC 115VAC ονομαστική τάση
  • Επαφές 10A, 240VAC αντοχή
  • Διαστάσεις 35.5×35.6x57mm (ΜxΠxΥ)
  • Στήριξη Plug-in, με test μπουτόν
MasterCard