RELAY ΤΥΠΟΥ ΛΥΧΝΙΑΣ 11P 110V DC 10A MT321110 TYC
  • Ρελέ τύπου λυχνίας 11P, 3C/O επαφές
  • Πηνίο DC 110V, αντίσταση 10000Ω
  • Αντοχή επαφών 10A, 240VAC
  • Διαστάσεις 35.5×35.6x57mm
  • Χρόνος λειτουργίας/αποδέσμευσης 10ms
MasterCard