RELAY SAFETY 8P 12V DC 6A 4NO+4NC SF4-DC12V MAT
  • Επαφές: 4NO/4NC
  • Αντοχή επαφής: 6A
  • Τάση πηνίου: 12VDC
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 53.3x33x16mm
MasterCard