RELAY MINI 2P 24V DC 8A RT424024 TYC
1.90
  • 2C/O επαφές, αντοχή 8A
  • Πηνίο 24V DC
  • Διαστάσεις 29×12.7×15.7mm, PCB, pinning 5mm
  • Πιστοποιήσεις RoHS, VDE
MasterCard