RELAY MINI 1P 12V DC 16A RZ03-1C4-D012-R TYC
  • Πηνίο 12V DC, ρεύμα επαφής 16A
  • Επαφές 1 C/O
  • Διαστάσεις 29×12.7×15.7mm (ΜxΠx
MasterCard