RELAY MINI 1P 12V DC 10A Q14FL-1Z-DC12V ZHN
  • Επαφή 1C/O (SPDT)
  • Αντοχή επαφής: 10A
  • Τάση πηνίου: 12V DC
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 30×13.5×21 mm
  • PCB pinning: 3.5mm
MasterCard