RELAY ΜΕΣΑΙΟ 4P 110V DC 6A SOLDER PT570110 ROHS TYC
  • Ρελέ 4P, 4C/O επαφές, πηνίο 110V DC
  • Επαφές 6A, 240VAC, Nickel Silver / Gold plated
  • Στήριξη PCB-THT, plug
MasterCard