RELAY SOLID STATE PCB 12A 4-10VDC LS240D12 CRYDOM
Παράδοση 1 έως 3 ημέρες
με Courier για ογκομετρικό βάρος έως 3kg
έως 20 kg σε επιλεγμένα προϊόντα με την BOXNOW
για τα πρώτα 3 κιλά της παραγγελίας σου με Courier
με την BOXNOW σε επιλεγμενα προϊόντα έως 20 kg
σε όλα μας τα προϊόντα
| Βάρος αποστολής | 0.05 κ. |
|---|
RELAY ΔΙΑΦΥΓΗΣ 1P+N 32A 30mA 3kA 18mm TYPE AC PL8NT GAC (12 TEMAXAXIA)