ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟΣ MPD5.5-195 CHS
  • Ονομαστική τάση 300V
  • Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας 75°C
  • Ακροδέκτης ορείχαλκος/κασσίτερος, μόνωση PVC
  • AWG 12-10, μήκος 23.0mm, διάμετρος D 5.5mm