ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΓΥΜΝΟΣ ΣΥΡΤΑΡΩΤΟΣ ΘΗΛΥΚΟΣ 4.8-1.5 DJ621-E4.8×0.5A CHS
  • Ακροδέκτης ορειχάλκινος θηλυκός Fast On
  • Για αγωγό διατομής 1.00mm²
  • Πλάτος επαφής 4.80mm
  • Συσκευασία
Εξαντλημένο
MasterCard
ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΓΥΜΝΟΣ ΣΥΡΤΑΡΩΤΟΣ ΘΗΛΥΚΟΣ 4.8-1.5 DJ621-E4.8x0.5A CHS