ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΓΥΜΝΟΣ ΣΥΡΤΑΡΩΤΟΣ ΘΗΛΥΚΟΣ 2.8-1.5 DJ621-E2.8×0.5B CHS
  • Ακροδέκτης συρταρωτός θηλυκός ορειχάλκινος
  • Διατομή αγωγού: 1.00mm²
  • Πλάτος σύνδεσης (W): 2.80mm
  • Διαστάσεις: L 16.00mm, H 1.90mm, E 6.60mm