ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ ΧΑΛΚΙΝΟΣ ΟΠΗΣ SC300-20.5 CHS/KAE
  • Αγωγός 300mm², χαλκός 99.9%, επίστρωση κασσίτερος
  • Οπή σύνδεσης Φ 20.5mm
  • Διαστάσεις: L 99mm, W