RELAY ΤΥΠΟΥ ΛΥΧΝΙΑΣ 8P 110V DC 10A MT221110 TYC
  • Πηνίο DC 110V, αντίσταση 10000Ω.
  • Επαφές 2C/O (DPDT), αντοχή 10A, 240VAC.
  • Διαστάσεις 3
MasterCard