RELAY ΤΥΠΟΥ ΛΥΧΝΙΑΣ 11P 230V AC 10A MT326230 ROHS TYC
  • Ρελέ 11P, πηνίο 230V AC, επαφές 3C/O
  • Επαφές 10A, 240VAC, Nickel Silver/Gold plated
  • Διαστάσεις 35.
MasterCard