RELAY ΤΥΠΟΥ ΛΥΧΝΙΑΣ 11P 220V DC 10A MT321220 TYC
  • Ρελέ 11P, πηνίο 220V DC, αντίσταση 40000Ω
  • Επαφές 3C/O, αντοχή 10A, 240VAC
  • Δ
MasterCard