RELAY MINI 1P 110 VDC 10AAS14FC RGN
3.21
  • Τάση πηνίου: 110VDC
  • Ρεύμα επαφών: 10A
  • Διαμόρφωση επαφών: 1C/O
  • Pinning PCB: 3.5mm
  • Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 30×13.5×26.5 mm
MasterCard