RELAY ΜΕΣΑΙΟ 4P 24V DC 6A SOLDER ΜΕ LED PT570L24 TYC
  • 4P, 6A, 240VAC επαφές.
  • Πηνίο 24V DC, αντίσταση 777Ω.
  • LED ένδειξη, test μπουτόν, Faston 2.8.
MasterCard