RELAY ΜΕΣΑΙΟ 4P 220V DC 6A SOLDER PT570220 ROHS TYC
  • 4 πόλοι (4P), 4C/O επαφές.
  • Πηνίο 220V DC, επαφές 6A / 240VAC.
  • Σύνδεση FASTON 2.8, στή
MasterCard